350 Kč kredit na svezení s WunderCar

Jednou jsem již zmiňoval Uber, který  aktuálně dává novým uživatelům 300 Kč (při zadání promo kodu: UBER-PENIZEONLINE) na první jízdu a zároveň vyřadil levnější variantu svezení UberPop a zachoval pouze dražší Black, kde jsou ceny následující: nástupní sazba 40 Kč + 4 Kč za minutu + 23 Kč za kilometr, takže poukaz na 300 Kč na první jízdu stačí jen na velmi krátkou trasu, pokud nechcete doplácet.

Jako alternativa se nabízí WunderCar. Navíc opět první (nebo klidně i více krátkých cest) zdarma díky promo kodu: 50PX0 (oba znaky jsou číslo nula). Tento kod stačí zadat v záložce Platba do kolonky Přidat poukázku a po zadání kodu okamžitě uvidíte částku 150 Kč jako zůstatek bonusového účtu. Dále zadejte ještě kod: GOOUTPRAGUE a získáte dalších 100 Kč a vyšperkovat se to dá ještě posledním kodem na dalších 100 Kč: FJIS9LMAKUD, takže celkový stav bonusového účtu bude 350 Kč, které můžete libovolně použít na platbu řidičům. 150 Kč za první kod by mělo vydržet dlouho, ale osobně si nejsem moc jistý, zda těch dalších 2*100 Kč velmi brzo nevyprší platnost, takže raději doporučuji použít co nejdříve.

Odkaz na aplikaci do google play.

Tato služba se od odstatních liší svým systémem fungování, zde neplatí žádné pevné sazby za kilometr a podobně, ale vše záleží na vás a aplikace vám nabízí pouzeodhadované spropitné dle průměru za ostatní uživatele, ale kolik skutečně zaplatíte záleží čistě na vás. Například z hlavního nádraží do OC Chodov to ukazuje odhad spropitného 80 Kč a nebo z hlavního nádraží na letiště 130 Kč, což se rozhodně vyplatí. Kredit 350 Kč, jak už bylo řečeno, můžete využít na více jízd, napříkad první jízda za 110 Kč a druhá za 90 Kč, třetí za 130 máte to celé zdarma nebo pokud chcete dát více, tak částku nad rámec kreditu doplatíte platební kartou.

 • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

3 thoughts on “350 Kč kredit na svezení s WunderCar

 1. Tak dodatečné kody každý po stokoruně doporučuji zadávat až v den jízdy. První 100 Kč kredit mi již expiroval a dalších 100 Kč expiruje zítra. Dlouhou platnost má jen těch 150 Kč, které zadáváte jako první.

 2. Nevite kolik chce appka MB? Me s mymi 60MB volnymi se nedokazala nainstalovat

  • Telefon mi ukazuje 25,7 mb + 11 mb mezipamet. Nevin kde by tedy mohla byt chyba, mozna zkusit odinstalovat jinou aplikaci, aby bylo vice mista, nainstalovat wundercar a zase vratit predtim smazanou aplikaci. Nebo promazat cache

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *