Bankovní bonusy v lednu 2015

Tak tu máme nový rok a došlo k pár změnám ohledně bonusů za bankovní účty (kreditky nechám zas do dalšího shrnujícího článku).

mBank

mBank akci ukončila v polovině prosince, takže nyní žádné bonusy nenabízí a můj osobní názor je, že už asi moc nabízet nebude, neboť naopak se asi snaží dostat peníze z klientů, když od 1.3.2015 začíná účtovat poplatek 29 Kč měsíčně za kartu, která nemá obrat alespoň 500 Kč v daném měsíci, takže doporučuji zkontrolovat, zda náhodou nemáte nepoužívanou kartu v šuplíku. Debetní karta lze zrušit jen přes volbu v internetovém bankovnictví a poplatek pak za ní nebude účtován.

ING – 300 Kč za doporučení a bonusový úrok pro nového klienta

ING bonus snižuje z původních 600 Kč na současných 300 Kč za doporučení nového klienta ING Konta. Nový klient získává úrok 1,5% na zůstatky do 1 milionu a po dobu 3 měsíců. Akce platí do odvolání. Nutné uvést v průběhu zakládání účtu kod akce: 903019

GE – 50 Kč měsíčně

GE Money Bank účet Genius bene+ nově nabízí 50 Kč měsíčně při splnění obratu 5 000 Kč na debetní kartě k danému účtu. Odměna v ideálním případě odpovídá 1% bonusu, ale i tak pro někoho může být jistě zajímavá volba, pokud nechce a nebo nemůže dostat kreditní kartu s vyšším bonusem. Pro bezplatné vedení je nutný příjem alespoň 10 000 Kč na daný účet.

Zuno – 300 Kč za doporučení a 300 Kč pro nového klienta

V rámci programu pro doporučení přátel je možno získat 300 Kč za otevření běžného účtu při splnění podmínky, že do 30 dnů od aktivace karty zaplatíte kartou. Případně je možno získat bonus 500 Kč za půjčku, kreditku nebo platinovou kreditku. Pro zapojení do této akce je nutná emailová pozvánka od jiného klienta banky, proto v případě zájmu napište na můj email vlasak@barevnypodzim.cz a pozvánku Vám zašlu.

Účet nabízí bezplatné vedení, bezkontaktní debetní kartu a zdarma příchozí i odchozí platby z IB.

Equa bank – 150 Kč

Pokud Vás doporučí jiný klient banky získáváte 150 Kč, avšak pro zaměstnance Starbucks nabízí banka bonus za otevření účtu rovnou 200 Kč. Odkaz na podmínky.

Účet vyniká především tím, že nabízí platební kartu, která Vám umožní bezplatně vybírat ze všech bankomatů v ČR a také je zapojena do slevového programu Carte.

Pro bezplatné vedení účtu je nutno splnit minimálně jednu z uvedených podmínek:

 • 3 platby kartou u obchodníka
 • příchozí platby na účet nad 10 000 Kč
 • splátka půjčky, repůjčky nebo hypotéky u Equa bank
 • v Equa bank máte uloženo přes 100 000 Kč

Komerční Banka účet G2 – 333 Kč ročně + 200 Kč

Nabídka sice jen pro mladé, ale poměrně zajímavá. Do 26 let nemusíte plnit podmínky pro bezplatné vedení, v rozmezí věku 26 až 30 je pro bezplatné vedení účtu splnit vybranou podmínku. Bonus 333 Kč se připisuje vždy v září a pro jeho získání je nutné mít každý měsíc alespoň jednu transakci platební kartou. Tato karta má mimo jiné jednu zajímavou výhodu a tou je bezplatné cestovní pojištění.

Dále je možno získat jednorázový bonus 200 Kč za předložení platného studentského průkazu ISIC.

 • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *