Bankovní účty s bonusem

Řada bank v dnešním konkurenčním prostředí nabízí pro zlákání klientů různé výhody a bonusy. Občas jsou nabídky téměř bezcenné, ale v některých případech se může vyplatit založit účet už jenom kvůli bonusu.

Finanční odměna

GE Money Bank – 1 000 Kč

Nabídka není oficiálně určena všem, ale pokud si seženete reklamní letáček, který banka rozesílala poštou, tak můžete získat 1 000 Kč za založení účtu Free a Flexi. Pozor však na podmínku příchozích plateb na účet v součtu 7 000 Kč a více pro bezplatné vedení, při nedodržení této podmínky se platí 149 Kč měsíčně.

Jako další výhoda toto účtu jsou 4 bezplatné výběry z bankomatu GE a platební karta zařazené do slevového programu Beneplus.

Zuno – 300 Kč

V rámci programu pro doporučení přátel je možno získat 300 Kč za otevření běžného účtu při splnění podmínky, že do 30 dnů od aktivace karty zaplatíte kartou. Případně je možno získat bonus 500 Kč za půjčku, kreditku nebo platinovou kreditku. Pro zapojení do této akce je nutná emailová pozvánka od jiného klienta banky, proto v případě zájmu napište na můj email vlasak@barevnypodzim.cz a pozvánku Vám zašlu.

Účet nabízí bezplatné vedení, bezkontaktní debetní kartu a zdarma příchozí i odchozí platby z IB.

Equa bank – 150 Kč

Pokud Vás doporučí jiný klient banky získáváte 150 Kč, avšak pro zaměstnance Starbucks nabízí banka bonus za otevření účtu rovnou 200 Kč. Odkaz na podmínky.

Účet vyniká především tím, že nabízí platební kartu, která Vám umožní bezplatně vybírat ze všech bankomatů v ČR a také je zapojena do slevového programu Carte.

Pro bezplatné vedení účtu je nutno splnit minimálně jednu z uvedených podmínek:

 • 3 platby kartou u obchodníka
 • příchozí platby na účet nad 10 000 Kč
 • splátka půjčky, repůjčky nebo hypotéky u Equa bank
 • v Equa bank máte uloženo přes 100 000 Kč

Komerční Banka účet G2 – 333 Kč ročně + 200 Kč

Nabídka sice jen pro mladé, ale poměrně zajímavá. Do 26 let nemusíte plnit podmínky pro bezplatné vedení, v rozmezí věku 26 až 30 je pro bezplatné vedení účtu splnit vybranou podmínku. Bonus 333 Kč se připisuje vždy v září a pro jeho získání je nutné mít každý měsíc alespoň jednu transakci platební kartou. Tato karta má mimo jiné jednu zajímavou výhodu a tou je bezplatné cestovní pojištění.

Dále je možno získat jednorázový bonus 200 Kč za předložení platného studentského průkazu ISIC.

 

Jiný hodnotný bonus

Era – Nokia Lumia 630

Zde jsou pravidla trochu komplikovanější, neboť je nutno splnit více podmínek a hlavně je dodržovat po dobu 2 let jinak se účtuje v měsíci, kdy podmínky nesplníte, penále. Tato akce rozhodně není určena pro pouhé získání bonusu a odchodu z banky, proto jí jenom takto zmíním a zájemcům doporučím velmi důkladně prozkoumat podmínky.

RB – Samsung Galaxy Trend

Stejně jako u Ery se jedná o komplikovanější bonus, avšak pro někoho může být také zajímavé, takže opět doporučím nastudovat podmínky.

Citibank – zlatý slitek

Při založení programu Citigold a splnění podmínky uložení více jak 1,5 milionu v jednom z prvních 6 měsíců získáte zlatý slitek. Opět nejde o nabídku pro každého, ale případným zájemcům může tento dárek pomoci s výběrem. Pravidla akce.

 

 

 • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *