Bonusy z bankovních účtu listopad 2015

Po nějaké době opět připomenu možnost trochu si vylepšit rozpočet, což se teď před Vánoci bude zcela jistě hodit. Nabídek je k dispozici několik od vícero bank a zcela jistě ještě nějakou zapomenu zmínit, proto můžete přidat i další tipy do komentářů. Ovšem je třeba si dát pozor na podmínky, poplatky za vedení atd. To vše se pokusím zjednodušit a rovnou napsat i ke každé nabídce, aby vše bylo co nejlépe rozpoznatelné.

mBank bonus až 1 500 Kč za založení + 500 Kč za doporučení

mBank je dle mého názoru hvězdou těchto akcí, téměř vždy nějaké bonusy nabízí a tentokrát velmi velkorysé, přičemž můžete využít jen některý bonus a nebo klidně kombinovat a získat vše:

 • 300 Kčzřízení účtu mKonto
 • 300 Kč – nastavení 2 pravidelných plateb
  • tip: stačí nastavit trvalý příkaz třeba jen na účet za telefon nebo jinou platbu
 • 500 Kčzasílání příjmu na mKonto po dobu 3 měsíců
  • vysvětlení: po dobu minimálně 3 měsíců musí na účet přijít v každém měsíci alespoň 10 000 Kč z jiné banky
 • 400 Kčúvěrový produkt od mBank do 6ti měsíců od založení mKonta
  • vybrané produkty = hypotéka, půjčka, kreditní karta nebo povolené přečerpání

Toto jsou bonus za založení účtu pro vás jako nového klienta, když už účet budete mít založený, tak dále můžete získat 500 Kč za každého nového klienta, který uvede váš promo kod během žádosti o založení účtu. Celkem můžete získat odměnu za 5 doporučených klientů, tj. 2 500 Kč. Takto doporučený nový klient má nárok na získání svých odměn až 1 500 Kč viz výše. Doporučující akce trvá do 1.12.2015 a bonusy pro nové klienty je možné získat do ukončení akce, což by mělo být při počtu 18 000 nových klientů.

Poplatky za mBank účet

Vedení účtu je zdarma, platí se pouze poplatek za debetní kartu. Poplatku se vyhnete, když přímo v žádosti zvolíte možnost, že nemáte zájem o kartu nebo každý měsíc provedete platby kartou v celkové výši alespoň 500 Kč. Poslední možnost jak se vyhnout poplatku za debetní kartu je zřízení úvěrového účtu.

V případě zájmu o založení mBank účtu mi prosím napište na mail vlasak@barevnypodzim.cz a obratem vám pošlu svůj promo kod, který zadáte během žádosti.

GE 500 Kč za založení + 500 Kč za doporučení

Platí pro klienty, kteří více jak 6 měsíců neměli žádný účet u GE. Plat při zřízení účtu Free a Flexi. Bonus bude vyplacen, pokud nový klient splní výši příchozích plateb na účet alespoň 7 000 Kč minimálně ve 2 měsících ze 3 od založení účtu.  Zařazení do této akce je podmíněno předáním kuponu bankéři při zakládání účtu.

Dalších 500 Kč získáte za každého doporučeného nového klienta a získat můžete až 3 000 Kč.

Poplatky GE

Vedení účtu včetně platební karty je podmíněno výší příchozích plateb na účty, v případě Free a Flexi stačí příchozí platby přes 7 000 Kč měsíčně. V případě nesplnění podmínky se platí poplatek 149 Kč za měsíc, kdy nebyla splněna podmínka

V případě zájmu o založení GE účtu mi prosím napište na mail vlasak@barevnypodzim.cz a domluvíme se ohledně předání nebo zaslání kuponu.

Zuno 300 Kč za založení+ 300 Kč za doporučení

Zuno nonstop nabízí bonus za zřízení účtu, pokud vás někdo doporučí. Aktuálně vyplácí odměnu 300 Kč pro nového klienta i pro doporučitele. Podmínkou pro získání bonusu je uvedení kodu, který obdržíte emailem od Zuno, v průběhu žádosti o účet a po zřízení účtu je ještě nutné provést alespoň 1 platbu kartou do 30 dnů od aktivace účtu.

Dalších 300 Kč získáte za každého doporučeného nového klienta a získat můžete až 22 500 Kč ročně.

Poplatky Zuno

Vedení účtu je zdarma včetně platební karty, tj. za zřízení a vedení účtu neplatíte žádný poplatek.

V případě zájmu o založení Zuno účtu mi prosím napište na mail vlasak@barevnypodzim.cz a nechám vám zaslat promo kod přímo Zuno bankou.

ČSOB/ERA 300 Kč za založení + 300 Kč za doporučení

300 Kč dostane nový klient, kteří si založí účet, pošle si na něj alespoň 2 000 Kč a provede 1 platbu kartou. Za nového klienta je považován člověk, který více jak 12 měsíců neměl veden žádný účet u ČSOB/ERA. Jedná se ČSOB konto a ČSOB konto plus nebo v případě ERA Osobní účet nebo Online účet

Dalších 300 Kč získáte za každého doporučeného nového klienta a získat můžete až 900 Kč.

Poplatky ČSOB/ERA

ČSOB Konto – poplatek 55 Kč měsíčně.

ČSOB Konto plus – zdarma pokud příchozí platby přesáhnou 15 000 Kč, jinak poplatek 99 Kč měsíčně.

ERA Osobní účet – 34 Kč měsíčně

ERA Online účet – zdarma pokud příchozí platby přesáhnou 15 000 Kč, jinak poplatek 69 Kč

U této akce předem nepotřebujete nic, ale do 14 dnů od založen účtu je nutné, abych vás registroval. Proto mi po založení pošlete číslo nově založeného účtu na mail vlasak@barevnypodzim.cz a já to do akce zaregistruji.

Equabank 100 Kč za založení + 100 Kč za doporučení

Equabank nonstop nabízí bonus za zřízení účtu, pokud vás někdo doporučí. Aktuálně vyplácí odměnu 100 Kč pro nového klienta i pro doporučitele. Podmínkou pro získání bonusu je uvedení kodu od doporučitele v průběhu žádosti o účet a po zřízení účtu je ještě nutné provést alespoň 1 platbu kartou do 2 měsíců od aktivace účtu.

Dalších 100 Kč získáte za každého doporučeného nového klienta

Poplatky Equabank

Vedení účtu je zdarma včetně platební karty, tj. za zřízení a vedení účtu neplatíte žádný poplatek.

V případě zájmu o založení Equabank účtu mi prosím napište na mail vlasak@barevnypodzim.cz a obratem vám pošlu svůj promo kod, který zadáte během žádosti.

 

 • Kuchyňské dřezy - největší sortiment dřezu a kuchyňských baterii v ČR pouze na eshopu www.TRENDO.cz
 • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *