Bonusy za kreditní karty – listopad

O kreditních kartách jsem se již na webu zmiňoval dříve, Jak používat kreditní karty, to bylo ale spíš z toho obecného pohledu a především upozornit na možné úskalí používání kreditky. Dále jsme si ukázali bonusy minulý měsíc Bonusy na kreditních kartách.

Níže přináším aktualizovaný seznam pro aktuální měsíc:

Citibank – 3 000 Kč

V rámci kampaně Ona dnes nabízí Citibank kartu Citi life s počátečním bonusem 3 000 Kč. Více info o akci 3 000 Kč od Citibank. Akce by měla trvat až do 20.12.2014

Citibank – 2 000 Kč poukaz na Mall.cz

Další nabídkou Citibank ve spolupráci s internetových obchodem mall.cz je kreditní karta Citi mall, kde získáte za založení poukaz 2000 Kč na nákup na mall.cz. Více info o získání poukazu na 2 000 kč.

GE – až 2 000 Kč

GE nabízí bonusová % pro platby určitého typu, je možnost si vybrat zvýhodnění na platby na internetu 9%, platby potravin 4% nebo 7% na platby v parfumeriích, lékarnách a drogériích. Samozřejmě karta dává 1% na všechny transakce v ČR a na internetu, takže celkem dostáváte bonus 10%, 5% respektive 8%.

Tato bonusová vratka je připisována po dobu 4 měsíců a každý měsíc je možno získat maximálně 500 Kč, takže v celkovém součtu 2 000 Kč. Osobně aktuálně používám kartu s bonusem na internetové transakce a nakupovat dárky na Vánoce se slevou 10% se vážně vyplatí.

Akce byla za stejných podmínek prodloužena až do 30.11.2014. Podmínky akce až 10% bonus za platby kartou.

RB – 1000 kč

Přichází na řadu první ryze Vánoční akce a to od RB, při založení libovolné kreditní karty (De Luxe, Style nebo Easy) Vám banka vrátí první transakci touto kartou a to až do výše jednoho tisíce korun. Pokud někdo o těchto kartách uvažuje, může to být další motivace založit právě tuto kreditku, ale pokud chcete jen získat bonus, tak se na to hodí karta Easy, která nabízí bezplatné vedení a po získání bonusu můžete kartu zrušit. Podmínky akce 1000 kč na první nákup.

 Zuno – 500 Kč

V rámci stejného programu, kdy se doporučuje osobní účet, běží i akce na vyšší odměnu, když si nový (doporučený) klient založí i kreditní kartu. 500 Kč za založení kreditní karty Zuno. Tento bonus je podmíněn pozvánkou od stávajícího klienta banky, pro pozvánku si napište na mail vlasak@barevnypodzim.cz a s radostí Vám jí pošlu.

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *