Booking vám po využití ubytování vrátí 15 usd při rezervaci nad 30 usd (téměř 50% sleva)

Rezervujte si ubytování přes tento speciální odkaz na Booking.com a pokud splníte minimální hodnotu rezervace 30 dolarů, přičemž platit můžete klidně hotově v českých korunách na recepci, tak po uskutečnění pobytu vám booking vrátí 15 dolarů na kartu, kterou si v Booking profilu uložíte.

Vše je ověřené a funguje správně, peníze na kartě budete mít cca za 10-14 dní od odjezdu z hotelu. V případě české spořitelny se mi toto vrácení zobrazuje v internetovém bankovnictví takto:
vraceni
Pokud máte účet vedený přímo v dolarech a zadáte výplatu na napojenou kartu, tak dostanete přímo částku v dolarech. V mém případě zde probíhala konverze měn, protože je to účet v korunách. Dle banky (jinak vypočítává svůj kurz) a dne vrácení (kurz se mění v průběhu času) se může částka mírně odlišovat.

Neváhejte a rezervujte svůj pobyt právě teď a přes tento speciální odkaz.

Tip: Pokud jedete třeba 4 lidi, tak se vám pravděpodobně vyplatí místo velkého společného pokoje/apartmánu si udělat dvě samostatné rezervace na 2 dvoulůžkové pokoje, protože dostanete vratku dvakrát.
Tip 2: Pokud v daném místě chcete trávit více nocí, tak také můžete rezervaci udělat na každou noc samostatně (první noc první osoba, druhá noc druhá osoba) nebo první noc v hotelu A a druhá noc v hotelu B, díky čemuž také získáte více vratek.
Tip 3: Každý booking účet (rozlišováno dle emailu) může tuto akci čerpat pouze jednou. Dále lze kombinovat s vratkou 10% z hodnoty ubytování přes tento odkaz (vhodné třeba na delší a dražší pobyt).
(můžete využít na každém účtu 1x vrácení 15 usd + 1x vrácení 10% ceny).

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *