David Rusňák a široký okruh působení v oblasti investic

Zakladatel investiční skupiny DRFG – David Rusňák chce dál růst a expandovat zejména v telekomunikacích, energetice, ve zdravotnictví, investovat do nemovitostí i finančních služeb. Prostě všude tam, kde se pohybuje již v současné době a možná ještě v dalších odvětvích. Zajímá se také o formu investic do komerčních prostor, obchodních a retailových ploch, skladů a okrajově i kanceláří. Většina nemovitostí v portfoliu společnosti DRFG jsou dnes obchodní plochy a tento typ nemovitostí bude kupován i nadále.

Investiční skupina DRFG a její fondy

Od toho se odvíjí i možnost investování do fondů a DRFG dluhopisů. Jeden fond je zaměřený na nemovitosti, ve kterých se držitel podílových listů tak stává spoluvlastníkem nemovitostí. Další fond je pak zaměřený na firemní dluhopisy, které jsou pod kontrolou nejpřísnější evropské regulace UCITS. Je přístupný také drobným investorům a umožňuje vstup již od 100 korun měsíčně. David Rusňák si tak dobře uvědomuje, že i s malými hráči lze dosáhnout výrazného výsledku. Investiční skupina DRFG pak v konečné síle dokáže nabídnout práci mnoha českým lidem a investovat v rámci České republiky, při čemž se výrazně podílí na rozvoji naší ekonomiky.

David Rusňák říká, že začíná být přebytek obchodních center, ale i s tím se dá pracovat. Majitelé chtějí některá obchodní centra prodat a to zejména ve chvíli, kdy jim blízko nich roste silnější konkurence. O taková centra ale zájem nemá. Boj o nájemníky i zákazníky sílí. David Rusňák se zaměřuje na budovy, které lze následně pronajmout diskontním řetězcům anebo také prodejnám v jejich těsném sousedství. K nájemcům investiční skupiny DRFG v současnosti patří již Decathlon, Jysk, KiK, Mountfield, Okay Elektro a další. Posledním trendem v této významné oblasti je, že chtějí dané obchodní řetězce, které byly doposud vlastníky prodejen tyto budovy prodat a stávají se pak pouze nájemníky. Své obchody nabídla například k prodeji třeba Ikea nebo Tesco. Společnost například řešila i možnost převzetí několika prodejen společnosti Penny Market.

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *