Enra

Enra Services s.r.o. patří mezi profesionály se stabilním zázemím a již víc než dvacetiletou tradicí v oblasti energetiky. K dispozici má šestici tarifů, které jsou koncipovány tak, aby odpovídaly individuálním potřebám širokého spektra klientů, od těch drobných v podobě domácností až po velké instituce typu firmy, úřady.

Jedno mají společné: Férové podmínky, především nízká cena plynu za m³. Tu si může dovolit díky tomu, že patří k menším dodavatelům, proto má i nižší provozní náklady. Ti největší jsou zároveň dominantní, a proto si mohou určit cenu na trhu. Pro srovnání, pokud bychom předpokládali, že půjde o obyvatele pražského bytu využívající plyn pouze k vaření, úspora se v tomto případě bude ročně pohybovat od dvou set korun až k k téměř čtrnácti stům korunám.

Ať znáte přesnou spotřebu svojí domácnosti nebo vám stačí orientační propočet, můžete si jednotlivé poskytovatele sami porovnat a zjistit, o kolik konkrétně ušetříte. K tomu vám pomůže jednoduchá kalkulačka plynu. Jakmile budete mít porovnáno, je na vás vybrat si nejvhodnější produkt z portfolia. Uvedená částka je zároveň pro zákazníka konečná, všechny jsou bez skrytých poplatků. Chování společnosti je za všech okolností transparentní, nejen v souladu se zákonem, ale rovněž i s dobrými mravy.

Zaujala vás nabídka? Využijte ji a přejděte. Změna dodavatele plynu je velmi jednoduchá. Nejprve si přečtěte obchodní podmínky a důkladně se seznamte s informacemi spotřebiteli a se smlouvou. Tu vyplníte a přidáte kopii poslední faktury za plyn. Potom už se o nic zajímat nemusíte, získat levný plyn nemůže být snazší. Enra totiž nezbytnou administrativu vyřeší za vás. Pokud se situace zkomplikuje, postará se o vás i ve sporných případech, kdy byste měli problém s odchodem od stávajícího dodavatele. Neplatíte ani žádné aktivační nebo deaktivační poplatky, celý přesun je zdarma.

A jestliže budete služeb využívat dlouhodobě, čekají vás i další výhody v podobě zařazení do věrnostního programu.

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *