Equa bank – bezplatný účet s bonusem 150 Kč, spoření s úrokem 1,5%

Equa bank asi v rámci odezvy na nepříliš povedenou úpravu sazebníku mBank pouští do světa taky své novinky, zcela jistě mnohem zajímavější. Dříve bylo nutné pro bezplatné vedení účtu plnit podmínky, ale od 1.2.2015 je již nic plnit nemusíte a vedení účtu včetně debetní karty je zcela zdarma a bez podmínek. Navíc lze získat bonus 150 Kč za založení účtu při uvedení promo kodu. Promo kod Vám rád sdělím, stačí napsat na mail vlasak@barevnypodzim.cz nebo vlasak.tomas@seznam.cz

Druhou novinkou je uvedení nového spořícího účtu HIT. Ten nabízí v základu úročení 1%, ale zároveň lze získat ještě 0,5% bonusový úrok navíc, takže celkem 1,5% úročení na spořícím účtu HIT, kdy peníze nemáte vázané a můžete je kdykoliv a bez poplatku odeslat na běžný účet a dále využít, což je v dnešní době velmi slušná nabídka. Pro získání onoho bonusového úroku 0,5% je třeba splnit podmínku příchozích plateb 10 000 Kč na běžný účet v daném kalendářním měsíci.

Příklad:

 • v lednu na běžný účet přijde 11 000 Kč > spořící účet HIT je za leden úročen úrokem 1,5%
 • v únoru přijde jen 7 000 Kč > spořící účet HIT má v únoru úrokovou sazbu 1%
 • v březnu opět přijde více jak 10 000 Kč > za březen je účet úročen opět 1,5%

 

Zkrátka a jednoduše obrat stačí plnit pouze v měsíci, kdy chcete úročit peníze na spořícím účtu HIT, pokud však máte účet HIT prázdný a obrat nesplníte, tak se nic neděje, žádné poplatky za vedení se ani tak neplatí.

 

 • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *