Jak ušetřit s TopSleva.cz

Různých slevových portálů je spousta, spíše bych řekl, že až zbytečně mnoho, a také to podle toho vypadá. Jak rychle se na začátku objevily, tak nyní postupně ty nejmenší a málo úspěšné mizí a spolu s tím se objevují problémy na straně zákazníků, když jim poskytovatel nechce uznat zakoupený voucher, neboť by mu ho již nikdo neproplatil, když slevový server již třeba zbankrotoval a firma je bez veškerého majetku.

To je hlavní důvod proč doporučuji sice slevy sledovat, ale výhradně na velkých a ověřených portálech, kde se nemusíte obávat, zda za měsíc budou ještě vůbec fungovat. Doporučit mohu třeba portál TopSleva.cz. Tento portál nabízí slevy na zboží, módu nebo i tématické balíčky. Více a více jsou dnes oblíbené slevy na pobyty. Poskytovatelé ubytování tak nejčastěji doprodávají za velmi výhodných podmínek neobsazené kapacity běžně před začátkem nebo těsně po konci hlavní turistické sezony, ale čas od času najdete nabídky i na ty nejlepší termíny, ale pouze v omezeném množství a musíte jednat rychle, neboť takové nabídky mizí přímo před očima.

V neposlední řadě můžete listovat nabídkou supermarketů, elektro prodejen, lékáren a dalších obchodů v sekci akční letáky. Pokud zapomínáte pravidelně sledovat web, tak přesně pro vás je zde služba newsletter, kdy si zaregistrujete svojí emailovou adresu k příjmu letáků, které budou pravidelně chodit přímo do vaší schránky elektronické pošty. Takže díky tomu Vám již žádná sleva neuteče a o všem budete vědět ještě s předstihem. Je jasné, že například při nákupu 4 rohlíků a 2 jogurtů k snídani nemá smysl jezdit přes půl města autem, ale pokud si promyslíte každý větší nákup předem a kouknete do letáků můžete velmi ušetřit. Navíc také do obchodu půjdete s jasným plánem a seznamem toho co máte koupit a nebudete utrácet za další zbytečnosti okolo jako kdybyste šli jen tak na nákup a neměli představu co chcete koupit.

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *