Levné letenky do USA

Na téma nízkonákladového cestování jsem již pár příspěvků psal, z historie znovu doporučím obecně koncipovaný článek na téma levných letenek, zcela jistě si zaslouží připomenout i 2 stále platné slevy na ubytování, konkrétně je to 20 euro sleva hoteltonight nebo 35 dolarů sleva na travelpony.

Minulý rok jsme s kamarády plánovali výlet do New Yorku nebo alespoň jinam do USA, zkoumali jsme úplně všechny možnosti, ale lety z Prahy byly už drahé na námi vybrané období. Na nákup letů třeba z Norska nebo Madridu jsme neměli odvahu, abychom ještě zařizovali samotnou cestu na odletové letiště. Napadla nás i myšlenka nakoupit ve velkém míle leteckých aerolinek a využít je na vystavení bonusových letenek jen s doplatkem poplatků, ale to taky ve finále vyšlo hodně draze, takže po dlouhém a usilovném hledání jsme se shodli, že 20 tisíc na osobu za letenku nedáme a raději počkáme. Jak už to bývá, tak tento rok se opět znovu nic nedomluvilo, protože každý již měl jiné plány.

Aktuálně když jsem jen orientačně hledal akce z poslední doby, tak jsem objevil web letenky do usa, který se specializuje právě a jen na lety do USA, což je výhoda pro lidi jako my, když jsme byli pevně rozhodnuti, že poletíme do USA a nebo nikam. Díky tomuto webu není nutné se pročítat spoustou dalších akcí typu z Polska do Itálie, ale sledovat jen aktuální zvýhodněné nabídky do USA.

Jen tak pro představu, během září bylo možné zakoupit letenky z Prahy do New Yorku kolem 12 tisíc, jen o něco málo více stály letenky do Miami taktéž z Prahy. Velmi zajímavá akce bylo Chicago z Berlína za cenu těsně pod 9 tisíc a další super akce. Rozhodně před koupí letenky projděte historii nabídek, protože aerolinky často inzerují „super slevu“, ikdyž před měsícem ta samá trasa byla o tisíc korun levnější a bez přídavku nějaké akce.

 • Parkování u letiště - nabízíme možnost bezpečného parkování u letiště Václava Havla
 • Parkoviště u letiště - nejlepší parkování na soukromém pozemku blízko letiště v Praze
 • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *