Levnější ubytování díky TravelPony.com

TravelPony se od ostatních rezervačních systémů hotelů jako je třeba Booking nebo Hotely odlišuje jednou zásadní věcí, není totiž veřejný. Nemusíte se bát, žádné poplatky za registraci nebo členství se neplatí, avšak nabídku hotelů a jejich ceny vidíte pouze při přihlášení, což je asi důvod proč se jeho nabídky neobjevují v porovnávačích jako je hotelscombined nebo trivago, což jsou portály, které srovnávají booking a podobné jen na základě ceny pro totožný hotel a termín.

TravelPony má ještě další takovou svou zvláštnost a je třeba na to pamatovat při vyhledávání ubytování a tou je zobrazování ceny. Při zadání místa a termínu se Vám objeví hotely a ceny, které však nejsou konečné. Snad nonstop funguje Promo kód TPSAVINGS, který na základě konkrétního hotelu dává slevu v rozmezí tuším 10% až 55%, ale na druhé straně ještě budou připočítány poplatky, takže konečnou cenu po uplatnění slevy a připočtení poplatků se dozvíte až na stránce rezervace jednoho konkrétního hotelu po zadání promo kodu. Vypadá to možná složitě, ale není se čeho obávat, jen je potřeba počítat, že se cena malinko změní, v případě nižší (10-15%) může lehce stoupnout nebo +- zůstat stejná, ale pokud je na daný hotel sleva větší, tak dojde spíš i ke zlevnění.

Dalším plusem jsou časté bonusové akce a bonus za registraci. Jako nově registrovaný zákazník máte nárok na slevu 35 dolarů při rezervaci nad 200 dolarů, stačí se registrovat zde. Bonusové akce většinou mají formu další dodatečné slevy (5% až 10% obvykle) pro prvních 1000 rezervací od vyhlášení nebo třeba zvýhodnění konkrétní destinace.

Nelze říct, že by TravelPony byl vždy a všude nejlevnější už jen z toho důvodu, že působí jen ve velkých městech (takže v ČR myslím má v nabídce jen pár hotelů v Praze a v Brně), ale rozhodně doporučuji se registrovat a neopomenout zkontrolovat nabídku i zde. Osobně jsem ho využil například pro 4* Raddison Blu v Miláně, kdy cena oproti všem ostatním systémům byla skoro poloviční nebo Ibis Milano, kde byla cena asi o 300 Kč levnější, oproti tomu třeba v Benátkách přímo na ostrovech jsem žádnou zajímavou nabídku neviděl, ale zase jsem vybral hotel v pevninské části (Mestre) se zastávkou autobusu přímo před hotelem. Toť jsou mé osobní zkušenosti, celkem 3 různé hotely, 5 nocí a nikdy žádný problém, o rezervaci na recepci vždy věděli a byla hrazená předem, vždy jen doplatek city tax.

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *