Lyžování v Rakousku

Přemýšlíte nad tím, kam vyrazit na zimní dovolenou? Itálie nebo Francie už vás neláká. Zkuste objevit tajemství kolébky alpského lyžování, za kterou se Rakousko jednoznačně považuje. Milovníci zimních radovánek si jistě užijí příjemné chvíle jak na svahu, tak v místních barech či restauracích.

Úchvatné Rakousko

Rakousko vám může nabídnout více jak 3 500 moderních lanovek, osm ledovcových areálů a více jak 22 000 km dlouhých sjezdových tratí. Bílému sněhu se zde lidé mohou oddávat téměř celý rok. Rakousko je skutečným rájem pro lyžaře. Tradiční venkovské zástavby ve zdejších alpských údolích vás jistě chytí za srdce. Malebné kouty Rakouska si každý velmi rychle oblíbí. Penziony nebo rodinné hotely ve většině případů provozují samotní majitelé. Jejich pohostinnost a vstřícnost vás dozajista potěší. V Rakousku zažijete nefalšovanou rodinnou atmosféru. Denně se budete moci oddávat zimním sportům za takřka slunečného počasí, které zde panuje. Restaurace vám nabídnou skvělá jídla. Bary a diskotéky se zase postarají o příjemný noční život. Nejzajímavější atrakcí Rakouska je bezpochyby propojení proslulého střediska Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang v Salcbursku s Fieberbrunnem. Díky tomuto spojení se můžete těšit na více jak 270 km sjezdovek.

Proč do Rakouska?

Rakousko vás uchvátí nejen svou přirozenou krásou, ale také vzdáleností od České republiky. Díky tomu, se Rakousko pro naše turisty stává navštěvovanou destinací i na kratší pobyty. Na webovém portálu NewTravel.cz si velmi přehledně a jednoduše vyberete z nabídky cestovních kanceláří tu nejlepší pro vás. Svůj lyžařský zájezd si zde můžete v klidu zarezervovat a posléze stačí už jen podepsat a uzavřít smlouvu u vybrané cestovní kanceláře. Zamluvte si svou dovolenou do míst, ze kterých si odnesete spoustu zážitků a vzpomínek.

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *