mSpoření – 3% ročně, bez fixace

mBank stále nabízí výhodné mSpoření, které nabízí úrok 3% ročně. Jeho zřízení je velmi rychlé v internetovém bankovnictví za předpokladu, že již máte existující účet mKonto. Pokud mKonto nemáte můžete využít bonus 500 Kč za jeho založení.

mSpoření se nechová jako tradiční spořící účet, kam si příkazem pošlete peníze, finance se na něj odvádí z mKonta dle vašeho nastavení (buď zaokrouhlení každé platby, procenty z každé platby nebo pevnou částkou za každou platbu). Systém vypadá možná na první pohled složitě, ale není to tak těžké, nejrychlejší způsob, jak na mSpoření dostat peníze je nastavit 10% z každé platby. Tzn. pokud odešlu platbu 100 000 Kč, tak se mi dalších 10 000 kč převede na mSpoření, avšak pouze za předpokladu, že na mKontu je dostatek financí. Účet lze tedy rychle naplnit odesíláním větších částek, adresát není důležitý, můžete peníze odesílat na Váš jiný účet nebo na účet mBanky člena rodiny a podobně.

Výběr peněz z mSpoření je možný pouze na mKonto (a dále odeslat na libovolný účet) a jednou měsíčně je výběr zdarma, dále za poplatek. Limit pro úročení je maximálně 100 000 Kč na mSpoření, při překročení limitu je úrok pouze 0,3%.

Závěr: Vysoká úroková sazba, která je kompenzovaná mírnou složitostí, jak na tento úročený účet dostat peníze. Osobně si myslím, že se tento proces vyplatí a zabere jen pár minut navíc. 3% jsou opravdu bezkonkurenční vzhledem k možnosti okamžitého výběru peněz bez sankce.

 • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

2 thoughts on “mSpoření – 3% ročně, bez fixace

 1. Mspoření jsem využíval hned od začátku, 3% úrok byl opravdu nadstandartní, jen bylo trochu komplikované naspořit větší částku, aby to mělo vůbec nějaký efekt. Ale udělalo se pár převodů mezi přáteli a bylo to.
  Dnes již je bohužel Mspořejí úročeno pouze sazbou 1,3%. Ale i tak jde o pěkný úrok s porovnáním nabídek ostatních bank.

  • Aktualni urok je 1,6% a konkurovat muze sberbank s 1,63% ale poplatek za prikaz mimo sberbank. Dale chvilkove ing konto s 1,5% na tri mesice. Nove equa s 1,5% pri obratu 10 tisic na beznem uctu a myslim, ze i zuno sporeni plus s uctem plus 1,5% ale v mesici, kdy penize vyberete nemate urok zadny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *