Online účetnictví – flexibilní řešení pro malé i velké podnikatele

Ať už jste drobný podnikatel nebo velká firma platí pro vás vždy stará známá pravda, že dobrá účetní je k nezaplacení. Poměrně velké procento podnikatelů skončí se svým byznysem právě kvůli problémům s účetnictvím. Jenže jak najít ty správné lidi? Dobrou volbou je účetnictví online.

Účetnictví online je vynikající nástroj, díky němuž získáte svého vlastního účetního, který vám bude kdykoliv ochotně k dispozici. Zbavíte se tak nepříjemných problémů s vedením účetnictví. Nutné je pouze poskytnout v elektronické podobě podklady, účetní doklady a veškeré účetní reporty můžete kdykoliv sledovat ve srozumitelných přehledech, takže kdykoliv můžete do svých účtů nahlédnout.

Vedení účetnictví zahrnuje také propojení s vaší bankou, což umožňuje například sledovat splatnost faktur a kontrolovat termíny a stav plateb.

Na stránkách www.secteno.cz naleznete veškeré informace a dokonce možnost, vyzkoušet si celý systém na měsíc zdarma. Během této doby se můžete přesvědčit, že tým profesionálů se perfektně postará o všechny vaše problémy s vedením účetnictví. V případě potřeby máte možnost konzultace s odborníky v oblasti daní či obchodního práva. Rovněž si nemusíte lámat hlavu, pokud jde o jednání s úřady. I tyto záležitosti za vás vyřeší váš online účetní.

Daňové poradenství, které je často noční můrou mnoha podnikatelů se pro vás může stát zcela bezproblémovou záležitostí. Zkušení daňoví poradci nejen zpracují vaše podklady, ale poskytne vám cenné rady, co a jak můžete odepsat z daní, jaké jsou nové zákony. Prostě nebezpečnými vodami daňových vod vám pomohou proplout bez nehod.

Online účetnictví však neřeší pouze daně, ale významnou součástí celého procesu je také mzdové účetnictví. Celou oblast mzdové agendy, zahrnující jak přípravu pracovních smluv, zpracování evidence docházky, výpočet daní a odvodů včetně pojištění až po zpracování mezd, příprav platebních příkazů a odeslání mezd můžete přenechat profesionálům a jedinou vaší starostí bude autorizace příkazů. Nemusíte se o nic starat, a přesto bude vše v pořádku a včas zařízeno k naprosté spokojenosti vás i vašich zaměstnanců.

Obrátit se na tým účetních služby Sečteno mohou velcí podnikatelé i malé firmy. Poradí a pomohou vám s jednoduchým i podvojným účetnictvím. Na jejich webových stránkách www.secteno.cz funguje permanentní online podpora, kde můžete požádat o radu a odpověď dostanete okamžitě. Využít služeb online účetních však lze doporučit i společnostem sestávajícím z několika firem. Výstupem pro vás bude jasný a přehledný report, ve kterém uvidíte konsolidovaný výsledek pro všechny vaše firmy. V rámci skupiny pak máte jednotlivé položky přehledně rozčleněny i v rámci jednotlivých měsíců.

Zcela samozřejmé je znalost nejnovějších trendů v oblasti účetnictví, a to nejen v rámci České republiky, ale i v rámci Evropské unie. Máte tedy naprostou jistotu, že všechny vaše účetní operace budou probíhat podle aktuálních platných zákonů, mezi něž patří i novela zákona o účetnictví 2016.

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *