Povinná výbava je s přicházející zimou opět aktuální

Léto už je definitivně minulostí a zima pomalu klepe na dveře. Pro všechny motoristy opět vstoupí záhy v platnost dopravní značka Povinná zimní výbava, s níž se mohou setkávat už od roku 2008. Ta na určených úsecích stanovuje, že vozidlo musí být obuto zimnímu pneumatikami. Tato povinnost platí mezi 1. listopadem a 30. dubnem. Myslíte si, že příkazy jsou od toho, aby se porušovaly? V tomto případě vám to rozhodně nelze doporučit, protože porušení této povinnosti je penalizováno pokutou až 2500 Kč a můžete dokonce přijít i o bod!

Zimní povinná výbava je pro řidiče závazná

Povinnost zimních pneumatik se opírá o to, že veškeré pneumatiky mají mít hloubku dezénu alespoň 4 mm. Vozidla nad 3,5 tuny pak musí být vybavena zimními pneumatikami na hnací nápravě s hloubkou dezénu alespoň 6 mm. Zimní povinná výbava je pro řidiče závazná v okamžiku, kdy se na vozovce nachází souvislá vrstva sněhu nebo ledu. Případně lze odůvodněně předpokládat, že tato situace v průběhu jízdy nastane.

Neutrácejte za předražené povinné ručení!

Mimochodem, jak jste na tom s povinným ručením? Jste si jistí, že využíváte skutečně tu nejlepší nabídku? Pro výběr povinného ručení přímo na míru je možné doporučit internetovou stránku 123ruceni.cz. Tato online kalkulačka povinného ručení je rychlá, pohodlná a především užitečná. Zapomeňte na nějaké obcházení pojišťoven a složité studování jejich nabídek! Tyto stránky se honosí tím, že jejich prostřednictvím ušetří 86 % řidičů!

123ruceni.cz vám pomůže ušetřit!

Nabídka povinných ručení na stránkách 123ruceni.cz je skutečně pestrá. K nejoblíbenějším patří Kooperativa povinné ručení, jež mimo jiné garantuje rychlou opravu vozidla u smluvních servisů a zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy. Nemusíte se ničeho obávat, 123ruceni.cz tu je především pro to, aby vám pomohlo vybrat tu nejlepší nabídku. Jen spokojení klienti se přece vracejí!

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *