Při platbě kartou Visa na Aukru poštovné zdarma

Aukro dnes ve spolupráci s Visou spustilo bonusovou akci, která nabízí proplacení poštovného až do výše 200 Kč na každou objednávku. Podmínky nejsou složité, stačí nakoupit na Aukro a pro placení použít kartu Visa, to je celé (nedávné zavedení podmínky, že payu pro příjem plateb může používat pouze identifikovaná osoba, však trochu omezuje výběr). Na Váš účet bude vráceno až 200 Kč za každý nákup (počítano 1 nákup = zboží od jednoho prodejce) a to takto maximálně 20 krát pro každou Visa kartu. Peníze budou na Váš účet odeslány do 5ti pracovních dnů.

Akce běží až do konce měsíce, tj. 30.11.2014, a tak toho můžete využít pro nákup dárků k Vánocům, celkem lze takto ušetřit až 4 000 Kč za každou Visa kartu. Kompletní podmínky zde.

Kartu VISA vydává například mBank, který nyní nabízí i bonus 500 kč za založení, takže můžete dostat za založení 500 Kč a tyto peníze hned použít na nákup na Aukru, kde Vám vrátí peníze za poštovné.

Takže reálně vyzkoušeno zatím na 3 platbách, všechny provedeny 5.11.2014, zaúčtováno také shodně 7.11.2014 a pak mám ve výpise poštovné vráceno pro každou platbu samostatně s datem vytvoření 6.11.2014 a zaúčtování na mém účtu 8.11.2014. Tváří se to jako vrácení zboží původní platby (samozřejmě mi vrátili jen poštovné, nikoliv celou částku).

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *