Přilepšení přibližně 35 dolarů díky TopCashBack.com a Audible.com

Portály nabízející cashback fungují samozřejmě i v zahraničí, jedním z největších je TopCashBack.com, který mimo klasický systém cashbacku (určité % z transakce vrátí jako odměnu) nabízí i odměny přesahující placenou částku nebo odměny jen za přihlášení k newsletteru nebo vytvoření uživatelského účtu. Aktuálně lze využít spolupráci portálu s Amazonem, respektive jejich systémem na prodej audioknih a jiných audionahrávek.

Postup pro získání maximální cashback odměny Audible.com přes Topcashback.com

 1. Registrujte se na topcashback přes tento odkaz (do 5. dubna běží akce, že při doporučení od stávajícího uživatele dostanete 10 dolarů jen za registraci, proto je nutné registrovat se skrz tento odkaz)
 2. Najdětě si audible cashback (aktuálně odměna 32.55 dolaru)
 3. Po přechodu přímo na audible si vytvořte účet u audible a zaplaťte členství (7.49 usd)
 4. Až uběhne alespoň 30 dní, tak by měla být odměna na TopCashBack připravena k vyplacení (celkem tedy 10 + 32.55) a zároveň dle podmínek cashbacku je možné členství u Audible po více než 30 dnech zrušit.

Ve výsledku dostanete vyplaceno 42.55 usd, ale zaplatíte jen 7.49 usd.

Členství, pokud se nerozhodnete ho opravdu využívat, je nutné zrušit nebo vám budou každý měsíc strhávat pravidelnou platbu za další období.

 • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

2 thoughts on “Přilepšení přibližně 35 dolarů díky TopCashBack.com a Audible.com

 1. Dal jsem se do toho, ale v reálu to vychází trochu jinak. Včera (1.4.2015) tam byl cashback bonus 31 USD, takže jsme na 41 USD.

  Dle mého si členství musí člověk koupit na dva měsíce. Po 30 dnech se strhne další platba, ale zároveň musím mít členství po více než 30 dnů. Měsíční platba za členství je vč. DPH 8.61 USD. Takže suma sumárum to vyjde na max. 23.78 USD plus dvě audioknihy, které si člověk za členství pořídí. Still not bad, díky, ale…

  • Cashback tam je opravdu různý, řekl bych, že se to mění v rozmezí cca 30 až 33 dolarů. Po kontrole účtu souhlasím, že strženo bylo včetně daně 8.61 USD, ale na druhou stranu mám informace, že pokud si první měsíc žádnou knihu neaktivujete (necháte nevyužitý kredit na účtu), tak při zrušení po těch 30 dnech (po splnění podmínek cashbacku) vrátí přímo audible poplatek za nevyužité členství, osobně ověřím až v nejbližších pár dnech, kdy očekávám přepnutí cashbacku na payable (uvolněno k vyplacení) a za dalších pár dní budu rušit členství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *