Refundo další bonus nejen k mBank

Refundo je portál nabízející cashback z nákupů, které běžně provádíte. Nabízí tak například téměř dvě procenta z aliexpress nebo spoustu českých eshopů jako mall, kasa a další. Výhoda je, že pro získání cashbacku není třeba nic složitě dělat, stačí se na refundu zaregistrovat (jen za registraci dostanete 50 Kč) a poté před každým nákupem přejít na stránky obchodu z tohoto portálu. Dále pak můžete využívat věrnostní program daného e-shopu, slevové poukázky a podobně, přístup přes refundo vás v ničem neomezuje.

Cashback můžete čerpat na více než tisíci e-shopech v celé ČR. Výše cashbacku záleží především na typu zboží, ale třeba na modnidoplnky.cz je cashback poměrně hezkých 7,5%, kdežto u elektroniky to může být i méně než procento, ale zase se běžně nakupuje za vyšší částky.

Vcelku zajímavá akce běží aktuálně na mBank, pokud mKonto založíte přístupem přes refundo obdržíte bonus 250 Kč, již budete mít 50 Kč za registraci a tak máte celkem 300 Kč na refundu, které si hned můžete nechat vyplatit. Další bonus za mKonto dostanete, pokud v průběhu žádosti napíšete promo kod ( ten Vám sdělím, když mě kontaktujete na emailu vlasak@barevnypodzim.cz ). Celkem tedy za založení mKonta lze získat 800 Kč a dále získávat cashback na nákupech přes refundo.

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *