Restu 300 Kč voucher do restaurace

Nedávno mi přišel email od DámeJídlo.cz s tipem na 100 Kč bonus na restu.cz. K mému překvapení jsem následně zjistil, že Restu působí i v našem městě asi v 12 restauracích, takže rozhodně to není otázka jen Prahy a pár dalších velkých měst jako DámeJídlo a tak jsem začal detailněji zkoumat, jak to vlastně s tím bonusem je a jestli by se tam opravdu nedalo něco získat.

Voucher lze vygenerovat pouze v jedné variantě a to v hodnotě 300 Kč za cenu 300 bodů. Dokonce jsem zjistil, že jsem již účet měl a to dokonce s body, neboť body dostanete opravdu za téměř cokoliv.

 • za registraci 50 bodů
 • za vyplnění profilu (jméno, telefon a datum narození) dalších 50 bodů
 • promo akce od DámeJídlo 100 bodů

To již máme celkem 200 bodů, takže ještě zbývá někde ukořistit 100 bodů a voucher na 300 Kč od Restu je na světě. Další body se již získávají za větší zásluhy, konkrétně za rezervace stolů v restauraci a bodově jsou ohodnoceny dle počtu osob. Body získáváte za úplně všechny rezervace, není limitován výběr restaurace.

 • rezervace pro 1-5 osob = 30 bodů
 • rezervace pro 6-10 osob = 60 bodů
 • rezervace pro 11 a více osob = 90 bodů
 • po návštěvě restaurace ještě můžete napsat recenzi (minimálně 160 znaků) za odměnu 20 bodů

Jak je vidět, tak 200 bodů získáme na začátku velmi rychle a dalších 100 bodů lze získat buď doporučením 2 kamarádů nebo klidně pomocí 2 rezervací klidně jen pro 1 osobu a následném napsání 2 recenzí. To pak už v součtu budeme mít 300 bodů a můžeme si vygenerovat Restu voucher na 300 Kč. Voucher však nelze uplatnit úplně všude, ale pouze ve vybraných restauracích, které najdete buď na stránce Kde uplatnit voucher nebo když v detailu jednotlivé restaurace klikeneme na rezervovat stůl, tak ihned vidíme, zda daná restaurace voucher přijímá nebo ne.

 • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

One thought on “Restu 300 Kč voucher do restaurace

 1. Dobrý den, milý Tomáši,

  děkujeme za zmínku, jsme rádi, že Vás bavíme, mimo jiné můžete kredity sbírat i za: check-iny, které najdete v detailu restaurace v naši aplikaci a když ještě z check-inu následně vytvoříte recenzi na daný podnik, další kredity za odměnu vás rozhodně neminou. Máte naši aplikaci? http://www.restu.cz/aplikace/ :-). Až budete mít narozeniny nebo svátek, rozbalíte si jako dárek dalších 50 kreditů. Na kreditech rozhodně nešetříme, protože pokud nám pošlete tip na restauraci, která u nás na RESTU chybí, tak Vám na účet přibude dalších 20 kreditů, našel jste na profilu restaurace chybu? Dalších 10 kreditů putuje na Váš účet.. A děkujeme za zmínku, potěšila nás, takže jsme Vám na účet připsali dalších 50 kreditů, abyste s námi neztrácel úsměv.

  Mějte krásný den,
  Petra z RESTU

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *