Společnost DRFG a možnosti zhodnocení investic

Investiční skupina DRFG si dala za cíl zhodnocovat kapitál skrze investice do majetkových podílů perspektivních společností a smysluplných projektů. Preferované jsou zejména investice do nemovitostí, zdravotnictví, energetiky, finančních služeb a telekomunikací.

Specializace investicí společnosti DRFG

Společnost DRFG se zaměřuje na dlouhodobě perspektivní, výnosné a zajímavé nemovitosti a projekty pouze v České republice. Dbá na polohu projektu a možnosti jejího dalšího rozvoje. Specializuje se na výrobní, obchodní, administrativní či skladové prostory, rezidenční projekty i prodejní jednotky nadnárodních řetězců.

V oblasti zdravotnictví společnost DRFG buduje síť lékáren pod obchodní značkou ,,Lékárna Na zdraví“. Divize energetiky se zabývá hlavně teplárenstvím, kombinovanou výrobou elektřiny a tepla. Prvním realizovaným projektem byla Teplárna Šternberk, s výrobou tepla a elektrické energie z biomasy.

Hlavní aktivity v oblasti telekomunikačních technologií zahrnují dlouhodobé zkušenosti s budováním a provozem telekomunikačních prvků. Spravují stávající i budují nové komunikační infrastruktury.

Formy investic s DRFG

Společnost DRFG nabízí dva fondy. Fond zaměřený na firemní i státní dluhopisy, kde můžete začít investovat s minimální částkou 100 korun měsíčně. Druhý fond, do kterého můžete investovat, je zaměřen na nemovitosti, kde se skrz podílové listy stáváte spoluvlastníkem nemovitostí. Fondy DRFG podporují firmy v České republice a investované peníze zůstávají v naší republice. Díky nim je vytvářeno mnoho pracovních příležitostí českým zaměstnancům. Pokud tedy hledáte způsob jak podpořit naši zemi, tudy vede cesta. Další zajímavá příležitost je zde pro studenty. V projektu Unifersi mohou už při škole rozšířit se společností DFRG zkušenosti přes práci nareálných zakázkách.

Systém DRFG

Ať už si vyberete investice do podílových fondů nebo využijete DFRG dluhopisy, vaše peníze budou vhodně zhodnoceny. Společnost má dlouhodobě budované vztahy s významnými fondovými centry v Evropě. Disponuje evropským pasem pro obchodování po celé Evropské unii. Společnost DRFG má svůj systém velmi propracovaný. Klade důraz na stabilitu investičního byznysu, jehož závislost nestaví pouze na lidském faktoru a možnosti jeho selhání. Výše zmíněné formy investic zaručují stabilitu skrze telekomunikace, energetiku, zdravotnictví či nemovitosti. Společnost investuje také do oblasti výroby a dbá na to, aby peníze nebyly vyváděny ven z České republiky, což ji výrazně odlišuje od většiny konkurence.

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *