Telefon Huawei ascend Y330 zdarma k U Kontu od Unicredit Bank

Tak další v řadě bank, která láká nové klienty bonusem, je tentokrát Unicredit Bank. Pro nové klienty připravila mobilní telefon Huawei ascend Y330 (v hodnotě kolem dvou tisíc) při založení běžného účtu U Konto. Zúčastnit se akce může kdokoliv starší 27ti let, pokud dne 28.11.2014 neměl již existující účet u Unicredit.

U Konto lze mít při měsíčním obratu alespoň 12 000 Kč zdarma, takže telefon opravdu můžete mít zdarma, avšak nejde účet ihned zrušit (pouze při zaplacení ceny telefonu), je třeba účet 12 měsíců mít aktivní.

Podmínky akce

 • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

4 thoughts on “Telefon Huawei ascend Y330 zdarma k U Kontu od Unicredit Bank

 1. V těch podmínách není psáno nic o tom, že by nebylo možno zrušit konto hned po obdržení mobilu. Kdes to vyčetl tu informaci o 12 měsících?

  • Na webu se to předem asi člověk nedozví, ale součástí smlouvy, kterou klient podepisuje by měl být i následující text:

   „Uzavřením této smlouvy a splněním dalších podmínek stanovených Bankou v dokumentu Podmínky akce Smartphone k U kontu / Kontu PREMIUM vzniká Klientovi právo na vydání odměny ve formě telefonu HUAWEI Ascend Y330 (dále jen „Smartphone“), případně v jiné formě stanovené Bankou.“

   „Klient je oprávněn tuto smlouvu kdykoli vypovědět s tím, že pokud tak učiní před uplynutím 12 měsíců od uzavření smlouvy, je povinen Bance zaplatit částku ve výši 2200 Kč, která představuje náhradu za poskytnutý Smartphone, a to v jeho hodnotě ke dni podpisu této smlouvy.“

   • No a jaký telefon nakonec klient dostane? Huawei Ascend Y550, který máš uveden zde v nadpisu a uvnitř článku, nebo Huawei Ascend Y330, který je uveden v podmínkách banky?

    • Bud to banka zmenila a nebo jsem se tedy prepsal, ale puvodne jsem to zjistoval na chatu banky jeste nez byli oficialni podminky, tak mohlo dojit ke zmene, nyni opravdu uvadi Y330

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *