Ubytování na poslední chvíli díky HotelTonight a 20 euro zdarma za registraci

Další variantou jak velmi ušetřit na ubytování je hledat hotel až těšně před pobytem, kde větší hotely dávají slevy (Last-minute nabídky má i známý Booking). Způsob je to trochu i riskantní, nikdy předem nevíme, zda ten konkrétní den nebude zrovna náš vyhlídnutý hotel plně obsazen a nezbyde na nás jen nějaká dražší varianta, ale pokud se to povede, tak máme vyhráno a to dost výrazně.

Aplikace HotelTonight funguje jen na smartphonech s androidem a ios, na počítači se na nabídku nepodíváte. Ještě vcelku nedávno obsahovala aplikace nabídku hotelů opravdu tonight, neboli na dnešní noc. Nyní je však možná rezervace až s týdenním předstihem, což zcela jistě přidalo na zajímavosti, přestože nejlevnější nabídky jsou stále na aktuální noc, tak můžete rezervovat i trochu dopředu a mít jistotu.

V čem je tedy aplikace tak zajímavá, když jsem zatím zmiňoval pro někoho jen nevýhody (pouze na mobilu a max týden předem)? Jednoznačně cenou a nabídkou. Hotely jsou zařazeny do různých kategorií, takže i tady najdete nabídku hostelů a nižší kategorii hotelů, avšak vždy se vám dostane dvoulůžkový soukromý pokoj (čtěte popis u nabídky, například v Praze je nabízeno několik hostelů, ale vždy je psáno, že přes HotelTonight obdržíte pokoj pouze pro 2 osoby), ale aplikace vyniká především v nabídce těch lepších hotelů, třeba v minulém článku již zmiňovaných Benátkách jsem našel luxusní 3* hotel asi 200 metrů od náměstí svatého Marka, centra samotných Benátek, za cenu 82 euro přitom ten samý hotel na stejný den se na bookingu prodával za téměř 5 tisíc.

To nejlepší na konec. HotelTonight nabízí promo kody, které přidáváte na svůj účet průběžně a připisují Vám kredit na Váš účet s platností 1 rok. Takže když při registraci uvedete promokod TVLASAK, tak ihned obdržíte 20 euro, které odečtete z ceny rezervace. Kody jsou čas od času k nalezení i další, většinou při nějaké události jako je třeba rozšíření působnosti programu, svátek a podobně, já jsem si takto pomocí kodů nasbíral na svůj účet přes 100 euro a zmiňovaný hotel v Benátkách jsem měl tak zcela zdarma, jen na recepci v hotovosti doplácel city tax, které přímo přes aplikaci platit nejde.

Rozhodně doporučuji aplikaci nainstalovat s promo kodem TVLASAK, hned budete mít 20 euro kredit a třeba zas budou i další kody, které poté v již nainstalované aplikaci přidáte a získáte další kredit, osobně tipuji, že teď na Valentýna by nějaká akce být mohla, tak neváhejte.

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *