Výhody a úskalí mikropůjček

Dostali jste se do finančních problémů, které se chystáte vyřešit půjčkou? Lepit dluhy dalšími dluhy není zrovna moudré, ale pokud se jedná o jednorázovou záležitost, a to navíc ve výši tisíců korun, můžete sáhnout po některé z mikropůjček. Jsou rychlé, online do pár minut a peníze budete mít obratem na účtu. Pravděpodobně jste na ně narazili někde na webu a zaujaly vás jejich atraktivní podmínky. Jenomže i malé krátkodobé online půjčky mají určitá negativa. Podrobněji vás s nimi seznámíme v tomto článku.

Poskytovatelé mikropůjček cílí na různé skupiny klientů. Na ženy na mateřské dovolené, pracující a především na osoby, které se potýkají s nedostatkem peněz před výplatou. K největším výhodám těchto půjček patří bleskové vyřízení – obvykle do několika málo minut, dokonce bez nutnosti návštěvy pobočky. Vše probíhá online a díky plně automatizovanému procesu schválení se dozvíte o výsledku obratem.

Ptáte se, kde je háček? Spousta žadatelů o rychlé půjčky online narazí v momentě, kdy se blíží termín splatnosti. Charakteristickými znaky mikropůjček je krátké období splatnosti, jednorázová splátka a poměrně vysoké úrokové navýšení. Máte-li problémy s rozpočtem pravidelně, můžete se kvůli několikatisícové splátce dostat do dluhové spirály.

Poskytovatelé mikropůjček nabízí možnost prodloužení splatnosti, ale za nemalý poplatek. Půjčka se tak může výrazně prodražit.

Mikropůjčka je ve své podstatě užitečný typ online úvěru, ale jen pro opatrné žadatele, kteří si vzetí půjčky důkladně promyslí. Což mimo jiné znamená porovnat konkurenční nabídky, například na objektivním portálu jako Pujckomat.cz.

Vy si o rychlou půjčku online zažádejte pouze za předpokladu, že v krátké době obdržíte peníze navíc. Vyplatí vám také v případě, že za peníze provedete včasný výhodný nákup a ušetříte i navzdory splatným úrokům.

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *