Výkup lesa jen se společností HBR WOOD!

Unavují vás už starosti, které máte s prodejem, těžbou, zalesněním nebo údržbou svého lesa? Existuje jednoduché řešení vašich problémů! Společnost HBR WOOD vykoupí váš les s pozemky i bez nich! Je přitom jedno, jestli se nachází poblíž hlavního města nebo v nejzapadlejším koutě České republiky. HBR WOOD uskuteční výkup lesa kdekoli, přičemž jedinou starostí, která zbude na vás, bude podpis smlouvy.

Nejmodernější technologie zaručují přesné stanovení hodnoty lesa

Nechcete se nechat ošidit, ale zároveň nemáte přesnou představu o skutečné hodnotě vašeho lesa? Je sice možné vycházet z odhadní ceny lesa stanovené znaleckým posudkem, možná ale nevíte, že běžný způsob zaměřování lesa pracuje s odchylkou okolo 10 %. Odborníci z HBR WOOD dokážou pomocí nejmodernějších technologií určit hodnotu lesa s odchylkou do 2 %. Dostanete tak to, co vám skutečně patří!

HBR WOOD a lesní hospodářství patří k sobě

Společnost HBR WOOD provádí výkup lesů i lesních pozemků, ale také dřevní hmoty. Zajišťuje však i kácení stromů, přičemž se nezalekne ani dobývání pařezů. Vykácené pozemky umí kvalitně zalesnit a garantuje vlastně vše, co se lesního hospodářství týče. Provádí i prořezávání stromů a probírky lesů. Na HBR WOOD se je možné spolehnout a lesní pozemky jsou u ní v nejlepších rukou.

Nejdříve platba, poté vklad na katastr!

Známkou solidního jednání je také fakt, že společnost nejprve platí a teprve poté řeší vklad na katastr. V okamžiku, kdy se s ní shodnete na ceně za váš les či pozemek, dojde k podpisu kupní smlouvy v kanceláři firmy, případně u vybraného advokáta. Po podpisech smlouvy jsou peníze vyplaceny hotově nebo převodem přímo na účet. Teprve pak je kupní smlouva vložena do katastru nemovitostí. Pozor! Jestliže předložíte konkurenční nabídku, pokaždé vám její cenu navýší alespoň o 5 %. S HBR WOOD je zkrátka radost obchodovat!

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *