Zákaznické programy mobilních operátorů

Operátorům platíme za služby téměř všichni, tak proč díky nim občas trochu neušetřit někde jinde? Aktuálně nabízí slevový program pro své zákazníky T-Mobile pod názvem Našim pro radost a dále O2 Extra výhody.

Začneme Našim pro radost. Systém funguje tak, že na jejich webu zadáte své číslo, které spadá pod T-Mobile (zkoušel jsem Kaktus, ale to nefungovalo) a přijde Vám smskou kod, který buď uplatníte při nákupu přes internet nebo se jím prokazujete na pokladnách. Z mého pohledu se tam aktuálně nabízí sleva na nákup na rohlik.cz, kterou jsme zde již popisovali (rohlik 100 Kč zdarma – aktuálně lze získat již jen 100 Kč na rohlík, ostatní již neplatí). Dále zde najdete slevy na předplatné časopisů, cestování, bytové doplňky a další.

Další na scéně jsou O2 Extra výhody. Nabídka zde je mnohem širší a hlavně častěji se mění a přidávají se noví partneři. Najdete zde slevy do spousty skiareálů, posiloven, občas na nákup telefonu/tabletu u O2. Aktuálně je v nabídce celkem 94 slev, ale osobně doufám, že jejich počet opět vzroste a je to jen tím, že někteří partneři mohli být domluveni jen do konce roku 2014 a teď třeba řeší zda pokračovat ve spolupráci.

Pokud víte i o dalších programech pro zákazníky, tak se prosím podělte do komentářů.

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *